Loading...

Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2019-10-10T19:28:02+00:00

BİZ KİMİZ

Erba Ahşap olarak hizmete başladığımız günden itibaren mobilya ve dekorasyon sektöründe, tüm ekibimiz ile birlikte ergonomik,dayanıklı ve estetik mobilyalar üretmekteyiz. Gerek mobilya tasarım ve projelendirme gerekse uygulama aşamalarında eğitimli profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirmekteyiz.

Bu çizgisinden ödün vermeyerek sektörde önemli bir yer edinmiş ve parmakla gösterilen sayılı firmalar arasına girmeyi başardık. Tüm sektörde kazadığımız tecrübe ile mobilya dünyasına yeni bakış açıları kazadırıp her zaman daha güzeli ve her zaman daha sağlamı mantığıyla hareket ederek hakettiğimiz başarıyı yakalamış ve bununla da övünmekteyiz.

Proje ve Dekorasyon bölümümüzde üniversite mobilyaları, öğrenci yurtları mobilyaları, hastane mobilyaları, mutfak dolapları, banyo dolapları, ahşap kapılar, ray dolaplar,tv üniteleri, ofis mobilyaları, otel mobilyaları ve lobi girişleri, restaurant mobilya tasarımları, cafe/bar mobilyaları gibi pek çok alanda hizmet veriyoruz. Tasarladığımız ürünlerimizde öncelikli hedeimiz tabiki müşterimizin menuniyetidir.

MİSYONUMUZ
Dürüst, güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışıyla
mobilya sektöründe, estetik , dayanıklılık ve kalite vurgusunu ön plana çıkarmak

VİZYONUMUZ
Teknolojik gelişmeleri de takip ederek eğitimli profesyonel ekibimiz ile emin adımlarla
ilerleyerek ihtiyaç duyulan güven ve dürüstlük ilkelerini hayata geçirmek.

REFERANSLARIMIZ